16 листопада в м.Кобрині, Брестської області, що у Білорусії,пройшла міжнародна конференція, присвячена до 550-ої річниці з моменту заснування Кобринського Спаського монастиря.
З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта у ній взяли участь представники Волинської єпархії УПЦ. Зокрема, голова молодіжного відділу ієромонах Ілля (Вишневський) презентував та передав у дарунок Брестським вищим навчальним закладам факсимільні видання Луцького Євангелія (XIV ст.) та Луцький Псалтир (XIV ст.). Також були присутні голова єпархіального відділу Церква і Медицина протоієрей Богдан Линник, та помічник голови молодіжного відділу диякон Віктор Мартинюк.
Свою вдячність за подарунок висловив учасник конференції Преосвященнійший Іоанн, єпископ Брестський та Кобринський,та просив презентувати скарб світової культурної спадщини Брестській обласній бібліотеці.
Переглядів: 6













