Скорботна молитва у селі Озерце

Калуш Руслан Петрович. 10.01.1980- 01.08.2014.

7 серпня у селі Озерце Ківерцівського району було поховано бійця 51-ої Володимир-Волинської бригади, учасника АТО, жителя цього ж села Руслана Калуша.

Під Донецьком від кулі снайпера загинув ще один волинянин. Бійці попали у засідку. Внаслідок обстрілу загинули троє українських військових. У лікарні були доставлені десятки поранених. Свій останній нерівний бій героїчно прийняли офіцери і військовослужбовці з Волинської області.

О 11-ій годині з озерцівського будинку культури, де з загиблим прощалися рідні, близькі, знайомі та побратими, труну на руках під спів церковного хору, разом із священиком, протоієреєм Павлом Арестовичем пронесли до Свято-Покровської церкви вулицями села.

Скорбота і жаль переповнювали серця усіх, хто брав участь у чині поховання. Ніякими словами не передати біль втрати сина, батька, чоловіка. Руслану Калушу восени виповнилося б 35 років. «Ховати своїх дітей і онуків»,- такими словами зверталась безутішна мати до усіх тих, хто затіяв війну і убив її сина.

Благочинний Ківерцівського округу УПЦ настоятель Свято-Миколаївського храму митрофорний протоієрей Олександр Кондратюк разом зі священниками Ківерцівського благочиння відслужили чин поховання.

Далі похоронна процесія вирушила на кладовище. Поховали чоловіка під залпи автоматів, у супроводі державного Гімну у виконанні духового оркестру та спів “Вічная Пам’ять”.

Більше фото на сайті благочиння

Переглядів: 68

 
 
 
Перейти до панелі інструментів