У храмах Рожищенського благочиння Волинської єпархії тривають святкові вечори колядок

Протягом періоду Різдвяних святок на парафіях Рожищенського благочиння УПЦ проводяться вечори колядок. Церковні хори, дитячі колективи та священники благочиння продовжують прославляти Богомладенця Христа.

На даний час благодійні вечори колядок провели у селах Залісці, Любче та Мильськ. На черзі інші парафії Рожищенського благочиння, які також приймуть участь у благодійних заходах.

Варто зазначити, що святкові вечори колядок мають благодійний напрямок.

Під час дійства проводиться збір коштів для потреб дітей з проблемних сімей, сиріт і дітей з обмеженими можливостями.

Нагадаємо, що 21 січня 2020 року, Волинська єпархія проведе традиційний Благодійний концерт метою якого є збір коштів для дітей-сиріт.