Архієпископ Нафанаїл співслужив Предстоятелю УПЦ у Зимненській обителі

11 січня 2020 року, у період Різдвяних святок, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у Святогорському Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі.

Предстоятелю співслужили митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, духовенство обителі, Володимир-Волинської та Волинської єпархій.

За богослужінням молилась настоятельниця обителі ігуменя Стефана (Бандура).

Під час Літургії Предстоятель разом з архієреями, духовенством та мирянами, вознесли посилену молитву за мир в Україні та за єдність світового православ’я.

Наприкінці богослужіння Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх зі святом Різдва Христового та роздав маленьким прихожанам різдвяні подарунки.

*Фото з офіційного сайту Святогорського Успенського Зимненського ставропігійного монастиря.