Другий день Різдва Христового: Собор Пресвятої Богородиці – Божественна літургія архієрейським чином у Свято-Покровському храмі Луцька

8 січня 2020 року, у день вшанування Собору Пресвятої Богородиці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив святкову Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька.

В цей день архіпастирю співслужили настоятель храму архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Свято-Покровського храму Луцька.

Під час Літургії була піднесена посилена молитва за мир в Україні та єдність світового Православ’я.

Перед причастям було виголошене Різдвяне послання Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

По завершенні богослужіння архіпастир привітав усіх присутніх зі святом Собору Пресвятої Богородиці. Владика Нафанаїл закликав щоденно звертатись до Пресвятої Діви у своїх молитвах, просячи миру для Рідної землі та захисту для усіх православних християн.

Довідка.

Собор Пресвятої Богородиці – вшановується на другий день Різдва Христового. В цей день згадують і прославляють Пресвяту Діву Марію, яка народила Сина Божого Іісуса Христа, а також шанують тих, хто був близький до Спасителя – святого Іосифа Обручника, царя Давида (предка по плоті Господа Іісуса Христа) та святого Якова, брата Господнього, сина від першого шлюбу святого Іосифа Обручника.

Переглядів: 916

 
 
 
Перейти до панелі інструментів