Парафіяни православних громад села Кияж та Доросині здійснили паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври

7 грудня 2019 року, з благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, громади Свято-Воскресенського храму села Кияж та храму апостола і євангеліста Луки села Доросині вирушили у паломницьку поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Світова святиня з величними храмами й соборами любо прийняла невеличку громаду, яку супроводжував настоятель священник Анатолій Дем’янчук.

Під час молитовної подорожі паломники побували у древніх храмах історичної Волині, приклонились до чудотворної Почаївської ікони Божої Матері, віддали молитовну шану преподобним отцям Іову та Амфілохію.

Також, під час насиченого дня, паломники відвідали Свято-Духівський скит та Кременецький жіночий монастир.

Повертаючись додому, православні паломники відчували неабияку молитовну радість та висловили сподівання, що у скорому часі знову відвідають древню святиню усього православного світу – Свято-Успенську Почаївську Лавру.