Керуючий Волинською єпархією очолив всенічне бдіння напередодні Неділі 25-ї після П’ятидесятниці у кафедральному соборі Луцька

7 грудня 2019 року, напередодні Неділі 25-ї після П’ятидесятниці, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив всенічне бдіння у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Яцишин, настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Афанасій (Герман), прес-секретар єпархії протоієрей Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу протоієрей Вадим Лебедь, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики кафедрального собору.

Після читання Воскресного Євангелія архієпископ Нафанаїл звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.

Розповівши про сьогоднішнє євангельське читання архіпастир наголосив, “що навіть апостоли у свій час не могли повірити у Воскресіння Спасителя, але потім, побачивши Господа та відкинувши “жорстокосердя та невір’я” стали найвідданішими проповідниками спасительної істини.”

“Тому й ми, наближаючись до свята Різдва Христового, маємо відкинути невірство й жорстокосердя та достойно підготувати себе до зустрічі новонародженого Богомладенця Христа”, – підсумував архіпастир.