Паломництво дітей недільної школи та прихожан храму міста Ківерці до Києво-Печерської лаври

26 жовтня 2019 року, з благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла та за сприяння благочинного Ківерцівського округу протоієрея Олександра Кондратюка, вихованці недільної школи при Свято-Миколаївському храмі міста Ківерці та молодь на чолі з протоієреєм Андрієм Яковлюком  вирушили до Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

Перебуваючи на території Лаври паломники прикладались до мощей преподобних отців та возносили молитви за мир в Україні і єдність православного християнства.

Протоієрей Андрій, йдучи печерним монастирем, розповідав про життя подвижників.

«У Лаврі завжди надзвичайно, навіть братське кладовище  викликає почуття не схожі на звичні, тут ми відвідали академічну церкву, в якій починають свій пастирський шлях усі вихованці  Київських духовної семінарії та академії» – ділилися враженнями паломники.

Відвідуючи верхню Лавру група паломників зустрілась намісником митрополитом Вишгородським Павлом, який подарував прочанам просфори та надав архіпастирське благословення.

Була зустріч з представником синодального молодіжного відділу УПЦ «Молодь не байдужа» Аліною Недашківською, яка привітала паломників та розповіла цікаві факти про святі місця Київської землі.

Піднявшись на лаврську дзвіницю та відвідавши монастирську трапезу паломники завітали з екскурсією до відомих київських музейних комплексів та повернулися додому.

За інформацією http://www.kiverci.info

Переглядів: 230

 
 
 
Перейти до панелі інструментів