Керуючий Волинською єпархією очолив всенічне бдіння напередодні дня вшанування Казанської ікони Божої Матері у селі Озденіж

3 листопада 2019 року, напередодні дня вшанування Казанської ікони Божої Матері, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив святкове всенічне бдіння у селі Озденіж Рожищенського благочиння, громада якого завтра буде відзначати престольне свято.

Архіпастирю співслужили благочинний Рожищенського округу протоієрей Петро Іваничко, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель місцевого храму ієромонах Кирил (Видрич), прес-секретар єпархії протоієрей Віктор Аніпко та клірики Волинської єпархії.

Богослужіння прикрашали місцевий хор та хор духовенства кафедрального собору Луцька під керівництвом протодиякона Михайла Абрамчука.

Після читання Євангелія архіпастир звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді.

Владика розповів про історію шанування Казанської ікони Божої Матері та закликав щоденно возносити подячні молитви до Пресвятої Діви за Її молитовне покровительство Православної Церкви та усіх віруючих християн.

4 листопада архієпископ Нафанаїл очолить відкриття храму святих мучеників Адріана і Наталії у селі Забороль та звершить святкову Божественну літургію.

Богослужіння розпочнеться о 9:00.