Урочисте заняття у недільній школі луцького храму напередодні свята Покрову Пресвятої Богородиці

13 жовтня 2019 року, у храмі на честь Волинської ікони Божої Матері відбулось урочисте заняття для дітей недільної школи, яке було присвячене святу Покрову Пресвятої Богородиці.

Дійство розпочалось зі спільної молитви, яке очолив благочинний Луцького центрального округу, настоятель місцевого храму протоієрей Олександр Богданов, якому співслужив клірик священник Андрій Броновицький.

Спільна молитва, яку виголосили священнослужителі Волинської єпархії разом з дітками недільної школи, була вознесена за мир в Україні та за єдність світового православ’я.

Далі розпочатись виступи вихованців недільної школи, які показували свої таланти гостям свята.

Після виступів на дітлахів чекали розваги з веселими аніматорами та смачненькі частування.

Протоієрей Олександр був щиро вдячний усім, хто допоміг організувати веселе свято та побажав маленьким християнам завжди знаходитись під чесним Покровом Пресвятої Богородиці.

Фото: https://www.facebook.com/SundaySchooll/