Архієрейське богослужіння в день свята Преображення Господня

19 серпя 2019 року, у велике двунадесяте свято Преображення Господнього, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив святкову Божественну літургію у кафедральному соборі Покрова Божої Матері м. Луцька.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель Свято-Покровського храму священноархімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Свято-Покровського собору.

Під час богослужіння було піднесено посилену молитву за мир в Україні та за єдність  православ’я.

По завершені Божественної літургії архієпископ Нафанаїл привітав прочан зі святом та звернувся до них зі словом проповіді, в якій підкреслив  велике значення події Преображення для кожного християнина.

Також правлячий Волинською єпархією окропив виноград та інші плоди, що принесли віряни для освячення.