Священники Волинської єпархії передали кошти для потреб Горохівського осередку УТОС

З благословення  єпископа  Волинського і Луцького Нафанаїла, кожного року вже традиційно у шосту неділю після Пасхи, коли Православна Церква згадує євангельську подію зцілення Спасителем сліпонародженного, у храмах Волинської єпархії проводиться благодійний збір коштів для допомоги незрячим.

4 липня, за щорічною доброю традицією, благочинний Горохівської округи протоієрей Валерій Пилипчук, настоятель Хрестовоздвиженського храму с. Ярівка, разом з духівником незрячих, священником Андрієм Гаврилюком, настоятелем храму Різдва Христового м. Горохів, передали зібрані кошти з парафій Горохівського благочиння УПЦ  для потреб Горохівської організації УТОС.

Голова місцевої організації Українського товариства сліпих, Лідія Лукашівна Шумчук щиро подякувала благочинному, настоятелям та всім віруючим за пожертвувані кошти, які були зібрані з метою допомоги тим, хто позбавлений можливості бачити навколишній світ.