Керуючий Волинською єпархією очолив всенічне бдіння напередодні дня пам’яті апостола Нафанаїла

23 червня 2019 року, напередодні дня пам’яті апостола Нафанаїла, керуючий Волинською єпархією очолив всенічне бдіння у нижньому храмі собору Всіх Святих землі Волинської.

Його Преосвященству співслужили настоятель собору, протоієрей Володимир Яцишин, настоятель Свято-Покровського храму, архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії, архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики Волинської єпархії.

24 червня о 8:00, у храмі Всіх Святих землі Волинської, з нагоди дня пам’яті небесного покровителя єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла відбудеться святкова Божественна літургія.

Довідка

24 червня, Православна Церква вшановує пам’ять святих апостолів Варфоломія і Варнави. Власним ім’ям святого апостола Варфоломія, під яким він вперше згадується у Євангелії було Нафанаїл, а ім’я Варфоломій (арамейською «бар Толомей» – син Толомея) було його йменням по батькові. Отож, 24 червня своїх небесних покровителів – святих апостолів Варфоломія і Варнаву вшановують ті православні християни, які  носять імена Варфоломій, Нафанаїл і Варнава.