У День Святого Духа єпископ Нафанаїл звершив Літургію у Свято-Троїцькому храмі села Велика Осниця

17 червня 2019 року, у День Святого Духа, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі села Велика Осниця, Колківського благочиння.

Його Преосвященству співслужили благочинний Колківського округу, протоієрей Петро Бугайчук, настоятель храму, священник Вадим Міщур, настоятель Свято-Покровського храму Луцька, архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії, архімандрит Паїсій (Хомич), клірики Волинської та Володимир-Волинської єпархій.

Під час богослужіння керуючий Волинською єпархією освятив оновлений іконостас та храмовий розпис.

Також, єпископ Нафанаїл нагородив настоятеля храму, священника Вадима, орденом святителя Миколая Чудотворця.

Завершилось урочисте богослужіння Хресним ходом.

Вітаючи настоятеля та прихожан з престольним святом, архіпастир побажав, щоб Благодать Святого Духа, яку кожен православний християнин отримує в церковних таїнствах, завжди освячувала наші душі й налаштовувала нас на правильний шлях спасіння.

У свою чергу, священник Вадим Міщур висловив слова подяки єпископу Нафанаїлу, за візит, спільну Божественну літургію, велику нагороду, освячення іконостасу й храмового розпису та попрохав завжди згадувати Свято-Троїцьку громаду у своїх молитвах.