Троїцька батьківська субота у кафедральному соборі

15 червня, у Троїцьку батьківську суботу, в кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської було звершено соборну Літургію, яку очолив настоятель – протоієрей Володимир Яцишин у співслужінні кліриків храму.

Загальноцерковне поминання всіх від віку спочилих православних християн  приносить велику користь і допомогу нашим спочилим рідним і близьким, є виразом повноти церковного життя, яким ми живемо. Адже спасіння можливе лише у Церкві – спільноті вірних, членами якої є всі спочилі в істинній вірі. І спілкування з ними через молитву є виразом нашої єдності у Церкві Христовій.

Після Літургії священники храму звершили вселенську Панахиду на якій було піднесено заупокійну молитву за всіх від віку спочилих православних християн.