Паломництво недільної школи “НІКА” до Свято-Успенської Почаївської Лаври

8 червня 2019 року, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, діти прихідської школи “НІКА”, Собору Всіх Святих землі Волинської, здійснили паломництво до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Супроводжували маленьких паломників клірики кафедрального храму протоієрей Георгій Віхоть, протоієрей Андрій Нікітіч, диякон Павло Боровик та батьки найменших дітей.

День видався насиченим, адже причастившись у Лаврі подорож продовжилася. Група відвідала храми Лаврського комплексу та Джерело праведної Анни.

Позитивним емоціям не було меж. Юні паломники не просто побачили величні храми та історичні пам’ятки Православної церкви, а й почули цікаві і повчальні історії від священників кафедрального собору.

Своє паломництво діти продовжили до джерела святої праведної Анни, де скупались у цілющій воді, та повернулись додому.