Молебень перед початком всякої благої справи у кафедральному соборі

За християнським звичаєм кожна блага справа має розпочинатись з молитви. Не винятком став початок чергового етапу будівництва кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської.

12 червня 2019 року, у верхньому храмі кафедрального собору, керуючий Волинською єпархією звершив молебень перед початком всякої благої справи.

Його Преосвященству співслужили настоятель собору, протоієрей Володимир Яцишин, настоятель Свято-Покровського храму, архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії, архімандрит Паїсій (Хомич) та клірики кафедрального храму.

Звершуючи молитву, архіпастир пом’янув усіх будівничих та жертводавців, які мають розпочати черговий етап будівництва.

Також, владика Нафанаїл окропив величні стіни майбутнього кафедрального собору святою водою.

Переглядів: 1965