До військовослужбовців ЗСУ доставлено передачі для “Великоднього кошика”

Зібрані на парафіях Камінь-Каширського благочиння Волинської єпархії, пожертви для “Великоднього кошика” захисникам територіальної цілісності України були доставлені до військовослужбовців ЗСУ.

Разом із місцевими волонтерами на Донеччину до селища Опитне, яке на даний час знаходиться в так званій “Нульовій зоні” відправився з душпастирською місією настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського протоієрей Юрій Михайлов.

Священнослужитель звершив Чин освячення приміщення, де проживають військові та молитовно благословив  через окроплення свяченою водою привезені Великодні паски, крашанки і писанки. Хто виявив бажання – мав можливість приступити до Таїнства Сповіді.

Відбулася змістовна духовна бесіда священика з військовослужбовцями, в часі котрої всі бажаючі задавали отцю Юрію питання, які їх цікавлять.

Переночувавши на позиції разом із захисниками України, Камінь-Каширські волонтери вирушили на рідну Камінь-Каширщину, де й надалі в храмах Української Православної Церкви лунатимуть молитви за наших земляків-військовослужбовців.