Єпископ Нафанаїл провів зустріч з настоятелями захоплених парафій єпархії

22 квітня 2019 року, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл провів зустріч з настоятелями парафій, храми яких були захоплені розкольниками.

Священики розповіли Владиці про стан справ в общинах, які залишилися без храмових будівель та змушені звершувати богослужіння у пристосованих приміщеннях, або в приватних будинках.

Також було обговорено розпорядження Священного Синоду УПЦ «про створення комісії з надання допомоги громадам УПЦ, храми яких були захоплені».

В свою чергу архіпастир подякував отцям настоятелям за стійкість у вірі та сумлінне пастирське служіння у непрості часи для Української Православної Церкви.

Вітаючи настоятелів з наступаючим святом Пасхи Христової, Владика зауважив, якою б не була важкою «голгофа випробувань», після неї завжди буде воскресіння.