У Камінь-Каширському благочинні звершили чин поховання померлого учасника АТО

17 квітня, в місцевому храмі Святих апостолів Петра і Павла настоятелем протоієреєм Сергієм Михалюком був звершений Чин заупокійного відспівування жителя села Підцир’я учасника АТО Борислава Георгійовича Коляди.

В часі проведення на Сході України АТО Борислав Коляда двічі проходив там військову службу, захищаючи територіальну цілісність нашої Держави. 2 роки тому відійшла у Вічність його дружина. Односельчани підтримували спочилого в непростий час, коли вогнем пожежі була знищена його домівка. З допомогою небайдужих людей, серед котрих були парафіяни місцевого храму, був побудований новий будинок на місці згорілої оселі, але не судилося покійному довершити до новосілля розпочате будівництво.

Настоятель та громада Свято-Петро-Павлівського храму села Підцир’я висловлюють найщиріші співчуття двом донькам та всім рідним і близьким спочилого.