Громада Свято-Успенського храму села Озеряни зібралась на Богослужіння в будинок священика

17 лютого 2019 року, через два дні після захоплення Свято-Успенського храму села Озеряни Луцького районного благочиння, віряни та священик зібрались на Літургію у приватний будинок, котрий належить настоятелю.

«В нашому будинку була кімната, яку ми підготували, щоб проводити спільні з громадою празники, і ось тепер у ній облаштували все для Богослужінь», – розповів настоятель протоієрей Петро Сковорода.

Зі слів священика, на домову літургію прибуло навіть більше віруючих, ніж приходили до храму. Окрім жителів села Озеряни, у будинок батюшки приїхали люди з сусідніх сіл, котрі також залишились без доступу до своїх церков через рейдерські дії прихильників УПЦ КП.

Нагадаємо, увечері 15 лютого прихильники нової церковної структури зламали двері до Свято-Успенського храму села Озеряни та оголосили його своїм.