Представники Волинської єпархії взяли участь в урочистостях на честь 20-річчя Корецького регентсько-катехізаторського духовного училища

4 листопада 2018 року, в день свята на честь Казанської ікони Божої Матері, у Cвято-Троїцькому Корецькому жіночому монастирі відбулися урочистості з нагоди 20-річчя утворення регентсько-катехізаторського духовного училища, що діє на території обителі. Про це повідомляє сайт КДАіС.

Ювілейні святкування розпочалися Божественною літургією, яку, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Тульчинський і Брацлавський Іонафан; митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій; митрополит Смоленський і Дорогобузький Ісидор; митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир; єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій; ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр; ректор Корецького регентсько-катехізаторського духовного училища протоієрей Олександр Опанасюк, а також духовенство та гості обителі у священному сані.

 За богослужінням молилася ігуменя Cвято-Троїцького Корецького жіночого монастиря Рафаїла (Хильчук) з сестрами, настоятельниця Успенського Святогірського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря ігуменя Стефана (Бандура), а також чисельні парафіяни та паломники обителі.

З благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ єпископа Нафанаїла, у заході взяли участь двоє священнослужителів єпархії. Це викладачі Волинської духовної семінарії: благочинний Ківерцівської округи протоієрей Олександр Кондратюк та ієрей Іоанн Піпаш.

 

Переглядів: 298

 
 
 
Перейти до панелі інструментів