У Волинській єпархії помоляться за блаженної пам’яті протоієрея Петра Влодека (АНОНС)

6 жовтня 2018 року о 8:00 в храмі святих рівноапостольних Мефодія і Кирила ВДС разом з Божественною літургією буде відслужена панахида за упокій душі спочилого рік тому протоієрея Петра Влодека, Почесного ректора Волинської духовної семінарії.

Петро Афанасійович Влодек (1924 – 2017) – одна з найбільш видатних постатей в історії відродження Православ’я на Волині. Земне життя священика – почесного громадянина Волині – завершилось на 94 році. Воно було сповнене духовним подвижництвом, невтомною щоденною працею на користь Православної Церкви та добросовісним служінням своїй країні.

Волинська єпархія УПЦ запрошує вірян та духовенство відвідати семінарський храм та помолитись за спочилого священнослужителя в річницю завершення його земного життя.