У Луцьку відбувся VIII Всеукраїнський фестиваль духовної пісні «Волинський благовіст»

2 червня 2018 року в Луцьку тривав VIII Всеукраїнський фестиваль духовної пісні «Волинський благовіст». Це традиційне музичне свято, мета котрого – зібрати благодійні кошти для дітей, котрі опинились у складних обставинах та потребують підтримки.

З благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, приурочений до Міжнародного дня захисту дітей захід розпочався з Богослужіння в усіх храмах Волинської єпархії УПЦ. Після Божественної літургії також був відслужений молебень за дітей-сиріт.

Далі на Театральному майдані Луцька тривали розважальні заходи – майстер-класи, квести, тренінги для молоді. Завершився фестиваль урочистим святковим концертом в приміщенні Палацу культури міста Луцька.

Концертна програма включала виступи церковних хорів Волинської єпархії та гостей фестивалю.

Зокрема, участь у святі духовного співу взяли:

• Хор Волинської духовної семінарії під керівництвом регента протодиякона Михайла Абрамчука;
  • Вокально-інструментальне тріо «Лелія» (Ольга Чуріна, Олена Богдан, Леся Старенкова);
  • Хор Свято-Хрестовоздвиженського храму міста Луцька під керівництвом Марії Бондарук;
  • Хор «Дзвіночок» Луцької музичної школи № 3 (керівниця Ірина Лаговська, концертмейстер Наталія Стецюк);
  • Чоловічий хор «Святвечір» під керівництвом протоієрея Сергія Дембовського;
  • Хор «Покров» під керівництвом Ірини Гайдучик;
  • Хор «Умілєніє», керівниця Юлія Маслєннікова.

Також участь у концерті взяла заслужена артистка України Галина Овсійчук, лауреатка міжнародного пісенного конкурсу «Слов’янський вінець» (Болгарія) Анна Миронюк, лауреатка міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів Катерина Маматова.

Від імені владики Нафанаїла гостей та організаторів фестивалю вітав секретар Волинської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Бондарук, котрий побажав усім благодійникам, глядачам та учасникам милості Божої за те, що задіяли свої таланти на допомогу нужденним дітям. Крім того, в часі заходу було зібрано 15 тисяч гривень, які буде використано з благодійною метою.

Усі бажаючі також можуть долучитись до цієї благої справи за наступними реквізитами:

УПРАВЛІННЯ ВОЛИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ
Р/р 26006021171901