У Свято-Хрестовоздвиженському храмі Луцька відбувся благодійний пасхальний ярмарок

9 квітня 2018 року, у Світлий Понеділок, силами громади Свято-Хрестовоздвиженського храму та кількох громадських організацій у мікрорайоні Теремно відбувся благодійний великодній ярмарок. Цей захід організують вже всьоме, і щоразу до благодійності залучається значна кількість прихожан, духовенство, громадський актив.

Мистецькі вироби для ярмарку представили учасники православного молодіжного клубу «Іоаннівська сім’я», віряни, які й утворюють місцеву православну громаду, а також ГО батьків дітей з синдромом Дауна й іншими особливостями розвитку «Даун-синдром» (голова – Олена Мельник), ГО батьків дітей з аутизмом «Янголята» (голова – Юлія Поліщук), ВМГО «Центр реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя» (голова – Людмила Зелінська), ГО «Вірю, надіюся і люблю» (голова – Олена Марчук).

Кошти від продажу оригінальних виробів спрямують на допомогу сім’ям, що опинилися у скрутних обставинах.

Початок ярмарку благословили клірики Свято-Хрестовоздвиженського храму – настоятель, секретар Волинської єпархії УПЦ протоієрей Миколай Бондарук, голова просвітницького єпархіального відділу протоієрей Валентин Марчук, протоієрей Роман Якубович.