Для учнів недільної школи при Свято-Покровському кафедральному храмі влаштували пасхальні ігри

9 квітня 2018 року для вихованців недільної школи та їхніх батьків при Свято-Покровському кафедральному храмі були організовані традиційні пасхальні ігри. Учні закладу, їхні наставники та близькі постійно зустрічають світле Воскресіння Христове, збираючись у спільному колі на Великдень, щоб розділити радість цієї події, розважитись та привітати одне одного зі святами.

Ігри відкрили з вітальним словом директор недільної школи, голова єпархіального відділу у справах молоді ієромонах Ілля (Вишневський) та духівник цього закладу священик Павло Чамахуд. Учасники ігор виконали гімн недільної школи, послухали великодню пісню у виконанні Марії Аніпко – учениці недільної школи – та її матері Олени.

Програма продовжилась великодньою виставою від православної молоді та, зокрема, студентів Волинської духовної семінарії. Після театралізованого уривку з казки «Чарівник країни Оз» відбулись, власне, самі великодні забави з насиченою спортивно-розважальною складовою, художнім конкурсом, настільними іграми та пригощенням.

Костянтин Олексюк

Переглядів: 311

 
 
 
Перейти до панелі інструментів