Діти недільної школи з міста Ківерці відвідали Корецький та Гощанський жіночі монастирі

Учні недільної школи при Свято-Миколаївському храмі міста Ківерці та їхні родичі відвідали Свято-Троїцький Корецький жіночий монастир. Про це паломництво повідомляється на сторінці Ківерцівського благочиння.

Поїздка була приурочена до свята Похвали Божої Матері, котре перериває скорботні Богослужіння Великого посту в суботу п’ятого тижня. Вихованці недільної школи, з близькими родичами та наставником протоієреєм Андрієм Яковлюком, з благословення єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла та за сприяння благочинного протоієрея Олександра Кондратюка, побували в обителі вірних – саме так у народі називають Корецький монастир.

Діти молились до Божої Матері перед іконою «Споручниця грішних», яка відома навіть за кордоном не одну сотню літ. Після прийняття святого Причастя в завершенні Літургії сестри монастиря гостинно ознайомили паломників з цікавою та непростою історією обителі та смачно пригостили обідом.

По дорозі додому паломників також гостинно чекав Свято-Покровський Гощанський жіночий монастир та його головна святиня – ікона Божої Матері «Сострадание».

Переглядів: 100

 
 
 
Перейти до панелі інструментів