В канун Хрестопоклонної неділі єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив Всенічне бдіння у Кафедральному соборі Луцька

10 березня 2018 року, у переддень третьої, Хрестопоклонної неділі Великого посту, керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Нафанаїл очолив Всенічне бдіння у тимчасовому приміщенні кафедрального собору Всіх Святих Землі Волинської. Владиці співслужили клірики храму, серед котрих молився також і настоятель собору протоієрей Володимир Яцишин.

Відомо, що Всенічне бдіння у канун Хрестопоклонної неділі звершується з певними особливостями Богослужіння. А під час Великого славослов’я на середину храму виноситься Хрест для поклоніння. Святиня залишається на цьому місці і в наступні дні.

Владика Нафанаїл нагадав вірянам, що Хрест є могутнім захистом кожного віруючого, і в цю неділю святиня виступає перед християнами як сила спасіння, майбутньої перемоги Сина Божого та надії для кожної людини.