У Свято-Покровському храмі Луцька відбулось вінчання з сурдоперекладом

24 січня 2018 року в кафедральному Свято-Покровському храмі міста Луцька обвінчали молодят, котрим для принесення шлюбної клятви, окрім священнослужителя, необхідний був і додатковий супровід – сурдопереклад.

Вінчав нечуючу пару голова єпархіального відділу у справах молоді ієромонах Ілля (Вишневський), а пояснювала його слова для Андрія та Анісії досвідчена перекладачка Наталія Сидорук.

Священик вже вчетверте благословляє на шлюб молодят, які не можуть почути звичайні слова вінчального обряду. Ієромонах Ілля з 2010 року постійно опікується духовними потребами людей з порушеннями слуху, бере участь у конференціях з практики сурдоперекладу у Богослужіннях, співпрацює з кількома спеціалістами-перекладачами. Однак найбільше йому допомагає саме Наталія Сидорук, яка також співала у церковному хорі.