Єпископ Нафанаїл відвідав громаду села Старі Червища Камінь-Каширського благочиння

11 січня 2018 року храм Різдва Христового у селі Старі Червища Камінь-Каширського району був переповнений вірянами, котрі прийшли помолитись разом зі своїм архіпастирем: керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Нафанаїл звершив цього дня Божественну літургію у їхньому храмі.

Богослужіння супроводжував спів двох хорів – приходського та хору священнослужителів Камінь-Каширського благочиння. Владика Нафанаїл вручив церковну нагороду – палицю – настоятелю храму Різдва Христового священику Івану Чудіновичу.

Звертаючись до присутніх, єпископ Волинський і Луцький розповів про важливість присутності віри у серці, оскільки відсутність віри призводить до таких жахливих рішень, як вбивство тисяч немовлят невіруючим царем. Ці діти стали першими багатотисячними мучениками Церкви, які згадуються у християнському світі у цей день.