В часі Недільної Літургії єпископ Нафанаїл звершив дві хіротонії

15 жовтня, у тимчасовому приміщенні Кафедрального собору на честь Всіх святих землі Волинської у місті Луцьку, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію. Разом з архіпастирем недільну молитву розділили священики та прихожани парафії.

В часі відправи керуючий єпархією звершив священицьку та дияконську хіротонії. Цього дня на шлях священства став студент 4-го курсу Волинської духовної семінарії Хомічук Василь.

Разом з тим, після Євхаристичного канону, єпископ Нафанаїл рукоположив у дияконський сан випускника Волинської духовної семінарії та Київської духовної академії Павла Чамахуда, який, завершивши навчання у вищій духовній школі – КДА, повернувся до рідного міста, аби послужити Церкві на Волині.

Наприкінці Богослужіння владика Нафанаїл виголосив проповідь, в якій підкреслив озвучені в недільному Євангельському читанні думки. Після служби владика привітав отців Василія та Павла з хіротоніями, побажавши їм мудрості на обраному шляху.