Лідер українського рок-гурту «СКАЙ» завітав на Волинь до учасників православного фестивалю «ФАВОР»

28 липня 2017 року, у передостанній день проведення православного молодіжного фестивалю «ФАВОР», до місця зборів віруючої молоді та їхніх наставників на озері Тросне завітав лідер рок-групи «СКАЙ» Олег Собчук. Фотографії з улюбленцем української публіки оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook священнослужитель УПЦ з міста Горохів Андрій Гаврилюк.
Зі слів священика, учасники фестивалю з неймовірним захватом сприйняли візит одного з найцікавіших і найталановитіших українських музикантів.
Нагадаємо, «ФАВОР» вкотре зібрав на території села Карасин Маневицького району численних учасників молодіжного православного руху, священиків та юних вірян. Свято тривало з 24 липня, у суботу, 29 липня, захід буде завершувати свою роботу.
Гурт «СКАЙ» (певний період – «С.К.А.Й.») була заснована тернопільськими студентами у 2001 році, стала популярною на теренах Західної України як учасниця відомих музичних фестивалів. Згодом рок-гурт добився заслужених успіхів і на Заході; він постійно працює на благодійних проектах.

Переглядів: 342

 
 
 
Перейти до панелі інструментів