На сороковий день після смерті у селі Галина Воля помолились за упокій митрополита Ніфонта

30 квітня, на сороковий день відтоді, як відійшов у вічність владика Ніфонт, на його малій батьківщині молились за упокій душі спочилого митрополита. У селі Галина Воля Старовижівського району, де, за заповітом архієрея, він був похований, звершили Божественну літургію та панахиду.

Вшанувати пам’ять про спочилого архіпастиря на Полісся прибули три архієреї. За раба Божого владику Ніфонта молились: митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир та керуючий Волинською єпархією єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Разом з владиками віддали шану митрополитові Ніфонту численні священики та віряни Української Православної Церкви – на честь його багаторічного служіння Господу та пастві, праці заради Церкви Христової, смирення та подвижництва. Опісля відправи у місцевому храмі, духовенство відслужило заупокійну літію на могилі митрополита.