У Свято-Троїцькому Старосільському монастирі звершено чин постригу

7 квітня, у свято Благовіщення, у Троїцькому Старосільському жіночому монастирі, що у Маневицькому благочинні єпархії, був звершений чин постригу. Нове ім’я отримала послушниця Галина, яка відтепер має ще одного небесного покровителя. Тепер на світ духовно народжено нову людину – монахиню Василісу. Постриг, з благословення єпископа Нафанаїла, звершив клірик Волинської єпархії архімандрит Афанасій (Герман).

Окрім цього, одна з насельниць монастиря послушниця Марина отримала благословення на носіння ряси і клобука, що ще більше наблизило її до омріяного чернецтва. Таким чином, з року в рік, поповнюється монашеська родина Старосільського монастиря, який є відносно молодим.

Перші насельниці з’явились у новій обителі у 2006 році, це були сестри зі Свято-Стрітенського Михнівського монастиря Камінь-Каширського району. Нині жіночий монастир, що виріс на місці колишнього військового містечка, розвивається та розбудовується, во славу Божу та для молитовної підтримки вірян.