Священнослужителі Волинської єпархії УПЦ привітали з Різдвом Христовим колективи спеціалізованого будинку дитини і геріатричного пансіонату, і передали їм на розвиток закладів по 5 тисяч гривень

Ці соціальні заклади у Луцьку  часто відвідують   священнослужителі Волинської єпархії УПЦ, студенти Волинської духовної семінарії, учні недільних шкіл єпархії, члени молодіжок. Священики духовно підтримують колективи, адже робота у цих закладах вимагає терпіння, смирення і великої любові до ближнього.

Учні недільних шкіл, молодіжок, православного братства імені  святителя Ніколи Святоші допомагають, зокрема, підопічним геріатричного пансіонату, вихованцям будинку дитини  скрасити будні своєю увагою, концертами, подарунками.

І у дні Різдвяних свят у будинок дитини та в геріатричний пансіонат  завітали з колядками священнослужителі єпархії, хор Волинської духовної семінарії під керівництвом протоієрея Петра Муляра.

З вітаннями прибули секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук, благочинний Луцького міського округу  протоієрей Володимир Літвенчук, архімандрит Афанасій, ректор Волинської духовної семінарії протоієрей Рустик Капауз, голова єпархіального інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук, ієромонах Паїсій

У будинку дитини привітали колектив, який щодня і цілодобово опікується дітками, які з різних причин позбавлені батьківського піклування.  З благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла керівництву закладу передано різдвяний подаруночок, чергову пожертву від єпархії – 5 тисяч  гривень.

У геріатричному пансіонаті для тих підопічних, які змогли прийти у домовий храм, що діє при закладі, священнослужителі відслужили молебень за їхнє здоров’я. Від Волинської єпархії УПЦ у закладі несе пастирське служіння, духовно окормляючи підопічних, священик Дмитрій Григорчук.  Священнослужителі єпархії відвідали всіх підопічних у їхніх кімнатах, привітали з Різдвом Христовим, вручили солодкі подарунки.

А дирекції закладу священнослужителі передали  пожертву від єпархії –  5 тисяч гривень для щоденних потреб цієї соціальної установи.

Наталія МАЛІМОН

Переглядів: 85

 
 
 
Перейти до панелі інструментів