В православних храмах Марянівського благочиння 5 грудня було зібрано матеріальну допомогу для воїнів АТО

Парафіяни с.Борочиче, с.Пірванче, с.Бужани, с.Ржищів, с.Журавники, с.Широка, вже вкотре долучаються до цієї благої справи.

9 грудня настоятель Свято-Іллінського храму прот.Юрій Зарафутдінов від імені духовенства благочиння передав для волонтерського центру м.Горохів Воякам АТО зібрану на парафіях благочиння матеріальну допомогу.

Зібрані пожертви в скорому часі будуть відвезені на Схід України для підтримки наших земляків, які захищають цілісність України і мирне небо над нашим краєм. Це не перша допомога для наших Захисників, є надія, що завдяки милосердю віруючих православних християн – і не остання.

Священик подякував волонтерам за їхню жертовну працю і запевнив, що під час кожного богослужіння в наших храмах поіменно молитовно поминаються наші земляки, які боронять Батьківщину.