Предстоятель УПЦ прибув у Зимненський монастир очолити урочистості на честь Святогірської Зимненської ікони Божої Матері (фото)

13-181

23 вересня 2016 року, напередодні свята на честь Святогірської Зимненської ікони Божої Матері, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прибув до Свято-Успенського Святогірського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря, аби очолити урочистості з нагоди шанованого образу Богородиці. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Біля монастирської брами Його Блаженство зустрічала настоятелька монастиря ігуменя Стефана разом із сестрами та парафіянами обителі.

Того ж дня ввечері Предстоятель очолив всенічне бдіння в Успенському соборі монастиря.

Блаженнішому владиці співслужили намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон,  єпископ Семятицький Георгій (Польська Православна Церква), єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій, вікарій Волинської єпархії, єпископ Камінь-Каширський Нафанаїл, а також духовенство монастиря та гості обителі в священному сані.