Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив урочистості у Зимненському монастирі з нагоди шанованого образу Богородиці + ОНОВЛЕНО ФОТО

324 вересня 2016 року, у день свята на честь Святогірської Зимненської ікони Божої Матері, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Свято-Успенському Святогірському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Блаженнішому владиці співслужили намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон,  єпископ Семятицький Георгій (Польська Православна Церква), єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій, єпископ Камінь-Каширський Нафанаїл, а також духовенство монастиря та гості обителі в священному сані, серед них і священики Волинської єпархії: секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук, ректор ВДС протоієрей Рустик Капауз, благочинний Колківської округи протоієрей Петро Бугайчук, благочинний Ківерцівської округи протоієрей Олександр Кондратюк, настоятель храму Всіх святих землі Волинської протоієрей Володимир Яцишин, регент семінарського хору протоієре Петро Муляр інші священнослужителі та чисельні групи паломників.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після одпусту був звершений хресний хід навколо монастиря.

Настоятелька монастиря ігуменя Стефана подарувала Його Блаженству Зимненську ікону Божої Матері, в свою чергу Предстоятель підніс в дар ігумені та сестрам обителі статуетку святого рівноапостольного князя Володимира.

Насамкінець урочистостих богослужінь Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав духовенство та віруючих з престольним святом та благословив усіх.

Напередодні Архіпастир очолив всенічне бдіння в Успенському соборі цього ж монастиря.