Престольне свято в селі Топільне

img_4315-1024x7681

В день торжества Різдва Пресвятої Богородиці престольне свято відзначали жителі села Топільне. З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта святкове богослужіння очолив священик села Кременець протоієрей Василь Дендак, якому співслужили священики району.

Богослуження супроводжувалося співом двох хорів: місцевого та хору священиків під керівництвом протоієрея  Сергія Савієвського.

Після завершення Божественної літургії відбувся хресний хід  У  вітальному слові отець Василь закликав вірян завжди надіятися на допомогу Пресвятої Богородиці, і як діти усім діляться із рідною мамою, так потрібно приходити до Матері Небесної. В завершення свята настоятель храму протоієрей Віталій Катеринчук  подякував священикам, хористам та прихожанам за свято та побажав усім міцного здоров’я і довгих літ життя.

Рожищенське благочиння