Розклад великодніх богослужінь у Покровській церкві

25 квітня – Страсний понеділок

8:00 – ранкова служба і літургія
18:00 – вечірня служба

26 квітня – Страсний вівторок

8:00 – ранкова служба і літургія
18:00 – всенічна

27 квітня – Страсна середа

8:00 – ранкова служба і літургія
17:00 – вечірня служба і таїнство Соборування та загальна сповідь

28 квітня – Страсний четвер

7:00 – ранкова служба і літургія
8:00 – божественна літургія архієрейським чином у храмі Всіх святих землі Волинської (на 33-му кварталі)
18:00 – утреня і читання 12-ти Євангелій страстей Христових архієрейським чином

29 квітня – Страсна п’ятниця

8:00 – Царські часи
14.00 – вечірня і винос святої Плащаниці архієрейським чином
19:00 – утреня і чин погребіння святої Плащаниці архієрейським чином

30 квітня – Страсна субота

7:00 – божественна літургія
11:00-20:00 – освячення пасок та пасхальних крашанок

1 травня – Неділя, ПАСХА ХРИСТОВА

00:00 – початок Пасхальної утрені, літургія та освячення пасок і крашанок архієрейським чином
3:00 – літургія у Св.-Пантелеймонівському храмі
17:00 – Пасхальна вечірня і утреня архієрейським чином

2 травня – Світлий понеділок

7:00 – рання літургія у Св.-Пантелеймонівському храмі
9:30 – пізня літургія і хресний хід
9:30 – пізня літургія і хресний хід архієрейським чином у храмі Всіх святих землі Волинської
18:00 – всенічна

3 травня – Світлий вівторок

8:00 – літургія і хресний хід
18.00 – вечірня служба

4 травня – Світла середа

8:00 – літургія і хресний хід
11:00 – пасхальна панахида на Черчицькому кладовищі
18:00 – вечірня служба

5 травня – Світлий четвер

8:00 – літургія і хресний хід
11:00 – пасхальна панахида на Рівненському кладовищі
18:00 – вечірня служба

6 травня – Світла п’ятниця. Живоносне Джерело.

8:00 – літургія, хресний хід і водосвятний молебень
11:00 – пасхальна панахида на кладовищах Гнідави і вулиці Володимирській
18:00 – вечірня служба

7 травня – Світла субота. 

8:00 – літургія архієрейським чином
11:00 – пасхальна панахида на Рівненському кладовищі
18:00 – всенічна архієрейським чином

8 травня – Фомина неділя

6:30 – божественна літургія
9:30 – літургія і пасхальна панахида
11:00 – хресний хід і панахида на кладовищі у селі Гаразджа архієрейським чином

9 травня – Вівторок-Радониця

8:00 – божественна літургія. Поминання усопших.

Переглядів: 593

 
 
 
Перейти до панелі інструментів