У селі Прилуцьке Ківерцівського районного благочиння освячено надкупольні хрести майбутнього храму

Православний храм на честь святого преподобного Онуфрія Великого нині зводиться у селі Прилуцьке Ківерцівського районного благочиння, і віруючі люди цього села сподіваються, що вже незабаром будівництво цієї святині буде завершене.

А у неділю 14 грудня особливу радість у серця і душі православних віруючих села Прилуцьке принесла особлива подія – цього дня були освячені надкупольні хрести майбутнього храму.

Чин освячення хрестів, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, звершив архімандрит Аліпій (Сапіга).

Йому співслужили Ківерцівський районний благочинний протоієрей Олександр Кондратюк, настоятель парафії святого преподобного Онуфрія Великого села Прилуцьке протоієрей Вадим Лебідь, а також протоієрей Олександр Кратюк та священик Михайло Босак.

Після освячення три хрести були воздвигнуті над дзвінницею, центральною і вівтарною частинами майбутнього храму.