Духовенство

CПИСОК СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛІВ ВОЛИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ

Керуючий єпархією – єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл 

Секретар єпархії – Протоієрей Миколай Бондарук

Ректор ВДС – Архімандрит Євменій (Михалевський)

Прес-секретар – Протоієрей Олег Точинський

Сан, ім’я, по батькові, прізвище Місце служіння

БЕРЕСТЕЧКІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ (Горохівський район)

Благочинний округи: Протоієрей Дмитро Петрущак

ВСЬОГО:

  1. Зареєстрованих громад – 18;
  2. Діючих храмів – 18;
  3. Пристосованих приміщень/молитовні будинки – 1 (с. Богунівка, Свт. Миколая – прот. М. Бляхарчук);
  4. Каплиць (без престолів) – 3 (Свято-Миколаївська і Свято-Покровська с. Старики, Вмц. Варвари с. Смолява);
  5. Молитовних кімнат при лікарні – 1 (Вмч. Пантелеймона м. Берестечко);
  6. Будується – 0;
  7. Священиків – 14.
1 Протоієрей Дмитро Дмитрович Петрущак м. Берестечко
2 Протоієрей Роман Іванович Старик с. Антонівка
3 Священик Юрій Миколайович Шишко с. Волиця-Лобачівська
с. Диковини
4 Протоієрей Дмитро Олексійович Фенюк с. Галичани
с. Хмельницьке
5 Протоієрей Петро Йосипович Борисов с. Горішне
6 Протоієрей Василь Іванович Юзвик с. Зелена
7 Протоієрей Сергій Анатолійович Шкорбатюк с. Колмів
8  Священик Миколай Слива с. Кутрів
9 Протоієрей Миколай Михайлович Бляхарчук с. Липа
с. Гумнище
10 Протоієрей Михаїл Нестерович Яворський с. Лобачівка
с. Новозборишів
11 Протоієрей Павло Миколайович Кліцук с. Мерва
12 Протоієрей Віктор Іванович Павленко с. Новостав
13 Протоієрей Богдан Степанович Христинець с. Піски
14 Протоієрей Олександр Іванович Бабій с. Смолява

ГОРОХІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ

Благочинний округи: Протоієрей Валерій Пилипчук

ВСЬОГО:

  1. Зареєстрованих громад – 22;
  2. Діючих храмів – 21;
  3. Пристосованих приміщень – 2 (с. Ниви Губинські, с. Угринів);
  4. Каплиць (без престолів) – 2 (с. Терешківці);
  5. Будується – 0;
  6. Священиків – 15.
1 Священик Андрій Олександрович Гаврилюк м. Горохів
2 Протоієрей Григорій Павлович Сербалюк с. Бистровиця
3  Протоієрей Андрій Васильович Марценюк с. Ватин (обслуговується)
4 Протоієрей Володимир Григорович Хом’як с. Красів
с. Олізарів
5 Протоієрей Ярослав Степанович Козловський с. Марковичі
6 Протоієрей Василь Іванович Гірник с. Мирне
7 Священик Іван Сміттюх с. Михлин
8 Священик Роман Миронович Світлик c. Ощів
9 Протоієрей Михаїл Петрович Курпіль с. Рачин
с. Озірці
10 Священик Назарій Петрович Філіпович с. Скобелка
11 Протоієрей Василь Якович Хомляк с. Терешківці
12 Протоієрей Ростислав Михайлович Сапожник с. Угринів
13 Протоієрей Олексій Володимирович Дзіндзя с. Холонів
14 Протоієрей Олександр Вікторович Фідрін с. Шклінь
с. Жуківець
15 Протоієрей Валерій Панасович Пилипчук с. Ярівка
с. Бережанка
16 Священик Петрович Бачинський с. Звиняче
с. Ниви Губинські


КАМІНЬ-КАШИРСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ

Благочинний округи: Протоієрей Стефан Михалюк

ВСЬОГО:

  1. Зареєстрованих громад – 23;
  2. Діючих храмів – 22;
  3. Пристосованих приміщень/молитовні будинки – 1 (м. Камінь-Каширський – Свято-Іллінська громада орендує актовий зал ВПУ);
  4. Каплиць (без престолів) – 3 (на кладовищах у с. Раків Ліс та дві у с. Видерта);
  5. Молитовних кімнат при лікарні – 2 (районна лікарня і територіальний центр обслуговування одиноких у с. Раків Ліс);
  6. Будується – 0;
  7. Священиків – 27.
1 Протоієрей Стефан Павлович Михалюк м. Камінь-Каширський
2 Протоієрей Владислав Степанович Михалюк
3

Протоієрей Георгій Юрійович Михайлов

м. Камінь-Каширський (Воля)
4

Священик Сергій Іванович Голодюк

5 Священик Артемій Дмитрович Пащук с. Боровно
6 Священик Сергій Миколайович Бублій с. Великий Обзир
7 Протоієрей Павло Веніамінович Камець с. Верхи
8 Протоієрей Анатолій Якович Деречей с. Видерта
9 Протоієрей Павло Володимирович Супрунюк с. Воєгоща
10 Протоієрей Валерій Анатолійович Остапчук с. Ворокомле
11 Протоієрей Анатолій Сергійович Литвин с. Грудки
12 Священик Олександр Миколайович Кулик с. Гута Боровенська
13 Священик Сергій Олексійович Курапов с. Гута Каменська
14 Протоієрей Сергій Петрович Асафатов с. Кримно
15  Священик Олександр Олександрович Кулюк с. Оленине
16 Протоієрей Сергій Іванович Приходько с. Осівці
17 Протоієрей Стефан Федорович Кисель
18 Протоієрей Сергій Степанович Михалюк с. Підцир’я
19 Протоієрей Іоанн Васильович Фазан с. Пнівно
20 Священик Андрій Петрович Підвальний с. Полиці
21 Протоієрей Микола Олексійович Смолярчук с. Раків Ліс
22 Протоієрей Ростислав Миколайович Сіжук
23 Священик Іоанн Федорович Чудінович с. Старі Червища
24 Протоієрей Віктор Васильович Пащук с. Тоболи
25 Священик Микола Віталійович Павельчук с. Піщане
26 Протоієрей Олександр Анатолійович Жовнір с. Підріччя
27 Священик Петро Віталійович Антончук с. Житнівка

КІВЕРЦІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ

Благочинний округи: Протоієрей Олександр Кондратюк

ВСЬОГО:

  1. Зареєстрованих громад – 37 (із них 7 – без храмів);
  2. Діючих храмів – 30;
  3. Пристосованих приміщень/молитовні будинки – 0;
  4. Каплиць (без престолів) – 1 (с. Ромашківка);
  5. Молитовних кімнат тюрмах  – 1 (смт Цумань, Свято-Миколаївський храм);
  6. Будується – 1;
  7. При в’язницях – 1;
  8. Священиків – 30;
  9. Дияконів – 1.
1 Протоієрей Олександр Адамович Кондратюк м. Ківерці
2 Протоієрей Василь Ростиславович Росощук
3 Протоієрей Андрій Іванович Яковлюк
4 Протодиякон Валентин Васильович Садецький
5 Священик Роман Вікторович Новак с. Башлики
6 Протоієрей Василь Володимирович Щур с. Берестяни
7 Протоієрей Олексій Петрович Гігера с. Бодячів
с. Дідовичі
8 Протоієрей Олександр Григорович Кратюк с. Борохів
9 Священик Ігор Андрійович Григола с. Вишнів
10 Священик Віктор Юрійович Обдар с. Веснянка
с. Діброва
11 Протоієрей Віктор Леонідович Михалевський с. Городище
12 Протоієрей Петро Володимирович Филипович  с. Дерно
13 Протоієрей Володимир Володимирович Гелета с. Жидичин
с. Липляни
14 Священик Роман Володимирович Гелета
15 Протоієрей Микола Вадимович Нарушець с. Завітне
16 Священик Павло Петрович Шматюк с. Залісоче
17 Протоієрей Василь Олексійович Левочко с. Звірів
18 Священик Олександр Петрович Шинкарук с. Карпилівка
19 Протоієрей Володимир Федорович Тихонюк с. Клепачів
20 Священик Олександр Володимирович Шмигаль с. Кульчин
21 Священик Дмитрій Юрійович Перхун с. Метельне
22 Протоієрей Микола Васильович Демедюк с. Муравище
23 Протоієрей Михайло Іванович Журомський с. Озеро
22 Священик Михайло Олександрович Босак с. Озерце
23 Протоієрей Микола Іванович Яковлюк смт Олика
 24  Протоієрей Петро Оксентійович Муляр с. Пальче (обслуговується)
25 Протоієрей Вадим Миколайович Лебідь с. Прилуцьке
26 Протоієрей Микола Леонідович Косинець с. Ромашківка
27 Протоієрей Володимир Володимирович Ткачук с. Сапогів
28 Протоієрей Олександр Іванович Яковлюк с. Ставок
29 Протоієрей Василь Арсентійович Федорчук с. Суськ
с. Словатичі
30 Протоієрей Михайло Адамович Кулакевич смт Цумань

КОЛКІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ (Маневицький район)

Благочинний округи: Протоієрей Петро Бугайчук

ВСЬОГО:

  1. Зареєстрованих громад – 31;
  2. Діючих храмів – 34;
  3. Пристосованих приміщень/молитовні будинки – 0;
  4. Каплиць (без престолів) – 1 (с. Острови на кладовищі);
  5. Молитовних кімнат при лікарнях  – 1 (смт Колки у селищній лікарні);
  6. Будується – 0;
  7. Священиків – 23.
1 Протоієрей Петро Анатолійович Бугайчук с. Старосілля
2 Протоієрей Олександр Федорович Білінський смт Колки
3 Священик Михайло Анатолійович Анісімов
4 Протоієрей Петро Юрійович Яночко с. Боровичі
5 Священик Вадим Анатолійович Міщур с. Велика Осниця
6 Протоієрей Іоанн Михайлович Сонюк с. Велика Яблунька
с. Мала Яблунька
7   с. Годомичі (обслуговується)
8 Священик Валерій Володимирович Кравчук с. Гораймівка
с. Майдан-Липненський
9 Священик Олександр Володимирович Кльок с. Грузятин
10 Священик Василь Володимирович Махновець с. Довжиця
с. Граддя
11 Протоієрей Роман Володимирович Кравчук с. Комарове
12 Протоієрей Роман Іванович Палій с. Копилля
13 Протоієрей Андрій Адамович Геналюк с. Красноволя
с. Погулянка
14 Протоієрей Олександр Миколайович Климук с. Куликовичі
15 Священик Володимир Сергійович Сергейчук с. Матейки
16 Священик Тарас Васильович Берник с. Ничогівка
17 Протоієрей Микола Федорович Шкабура с. Новосілки
с. Будки
18 Протоієрей Микола Дмитрович Новосад с. Розничі
с. Семки
19 Священик Василь Васильович Вишневський с. Рудка
с. Кам’януха
20 Священик Віктор Анатолійович Бугайчук с. Рудники
21 Священик Богдан Анатолійович Неізвєстних с. Ситниця
с. Криничне
22 Священик Віталій Васильович Іванків с. Тельчі
23 Священик Серафим Валентинович Сімонович с. Четвертня
24 Священик Ростислав Миколайович Павлович с. Чорниж

ЛИЧИНІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ (Камінь-Каширський район)

Благочинний округи: Протоієрей Андрій Даукуліс

ВСЬОГО:

  1. Зареєстрованих громад – 15;
  2. Діючих храмів – 12;
  3. Пристосованих приміщень/молитовних будинків – 2 (с. Ставище, с. Олександрія);
  4. Каплиць (без престолів) – 1 (с. Залісся);
  5. Будується – 0;
  6. Священиків – 9.
1 Протоієрей Андрій Петрович Даукуліс с. Личини
2 Протоієрей Віталій Миколайович Теличко с. Залісся
3 Священик Сергій Леонідович Панасюк с. Запруддя
4 Протоієрей Олексій Михайлович Тищук с. Карасин
5 Протоієрей Георгій Андрійович Матич с. Качин
6 Священик Віталій Анатолійович Воробей с. Клітицьк
с. Яловацьк
7 Протоієрей Іоанн Васильович Фатич с. Нуйно
8 Священик Георгій Володимирович Кузьміч с. Сошично
9 Священик Сергій Миколайович Сіжук с. Стобихівка

ЛОКАЧИНСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ

Благочинний округи: Протоієрей Анатолій Собуцький

ВСЬОГО:

  1. Зареєстрованих громад – 25;
  2. Діючих храмів – 23;
  3. Пристосованих приміщень/молитовних будинків – 3;
  4. Каплиць (без престолів) – 2;
  5. Будується – 0;
  6. Священиків – 19.
1 Протоієрей Анатолій Петрович Собуцький смт Локачі
с. Павловичі
2 Протоієрей Володимир Миколайович Симчук
3 Священик Петро Васильович Струбіцький с. Білопіль
с. Кути
4 Протоієрей Андрій Васильович Марценюк с. Бубнів
5 Священик Федір Васильович Мосюк с. Войнин
6 Протоієрей Володимир Якович Шевчук с. Губин
с. Тумин
7 Протоієрей Анатолій Анатолійович Давнюк с. Дорогиничі
8 Протоієрей Ігор Денисович Гаврисюк с. Замличі
с. Залужне
9 Протоієрей Андрій Олександрович Карась с. Заячиці
10 Протоієрей Володимир Іванович Бірук с. Зубильне
11 Протоієрей Роман Віталійович Гринюк с. Колпитів
12 Священик Віктор Святославович Свиридюк с. Конюхи
13 Протоієрей Анатолій Михайлович Івашко с. Крухиничі
14 Священик Сергій Сергійович Косинський с. Окорськ
15 Священик Ілля Васильович Дегалюк с. Привітне
16 Протоієрей Василь Васильович Дем’яновський с. Семереньки
с. Сирнички
16 Протоієрей Афанасій Михайлович Лейба с. Старий Загорів
17 Священик Іоанн Михайлович Комаров с. Холопичі
с. Маньків
18 Протоієрей Яків Васильович Муляр с. Хорів

ЛУЦЬКЕ МІСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ

Благочинний округи: Протоієрей Володимир Літвенчук

ВСЬОГО:

  1. Зареєстрованих громад – 34;
  2. Діючих храмів – 25;
  3. Пристосованих приміщень/молитовних будинків – 8;
  4. Каплиць (без престолів) – 3;
  5. При лікарнях – 7;
  6. При в’язницях – 1;
  7. Будується – 5;
  8. Священиків – 44;
  9. Дияконів – 8.
1 Протоієрей Георгій Онисимович Шевчук м. Луцьк, Свято-Покровський храм
2  Ієромонах Ілля (Вишневський Володимир Васильович)
3 Архімандрит Аліпій (Сапіга Анатолій Олександрович)
4 Протоієрей Петро Оксентійович Муляр
5 Протоієрей Микола Васильович Рибчинський
6 Протоієрей Валентин Миколайович Марчук
7 Протоієрей Олександр Миколайович Федчук
8 Священик Андрій Кузло
9 Диякон Петро Дмитрович Провальський
10 Диякон Іоанн Валерійович Бортнік
11 Протоієрей Володимир Олексійович Яцишин м. Луцьк, храм Всіх святих землі Волинської
12 Протоієрей Віктор Борисович Аніпко
13 Протоієрей Петро Васильович Базюк
14 Протоієрей Георгій Ростиславовч Віхоть
15 Протоієрей Андрій Вікторович Нікітіч
16 Протоієрей  Ігор Сергійович Савієвський
17 Архімнадрит Афанасій (Герман Олександр Олександрович)
18 Ієромонах Паїсій (Хомич Віталій Петрович)
19 Архідиякон Ростислав Ярославович Петров
20 Протодиякон Михайло Олександрович Абрамчук
21 Диякон Тарас Юрійович Футрук
22 Диякон Олег Григорович Миронюк
23 Архімандрит Євменій (Михалевський) м. Луцьк, храм свв. Мефодія і Кирила
24 Протоієрей Петро Опанасович Влодек
25 Протоієрей Іоанн Андрійович Нідзєльський
26 Протоієрей Микола Іванович Гоменюк м. Луцьк, храм св. пророка Іллі
27 Протоієрей Валентин Іванович Довмат
28 Протодиякон Борис Петрович Войцеховський
29 Протоієрей Микола Павлович Бондарук м. Луцьк, Хрестовоздвиженський храм
30 Священик Роман Павлович Якубович
31 Протодиякон Георгій Володимирович Куницький
32 Протоієрей Валерій Володимирович Мучак м. Луцьк, Різдво-Богородичний храм
33 Ієромонах Кирил (Видрич Павло)
34 Протоієрей Євгеній Михайлович Поліщук м. Луцьк, храм на честь ікони Б.М. «Всіх скорбящих Радість» (при військовому шпиталі)
35 Протоієрей Сергій Миколайович Дембовський м. Луцьк, храм на честь Трьох святителів
36 Протоієрей Олег Олегович Точинський
37 Протоієрей Олександр Леонідович Колб м. Луцьк, храм на честь св. рівноап. Марії Магдалини
38 Протоієрей Рустік Сергійович Капауз
39 Протоєірей Володимир Володимирович Літвенчук м. Луцьк, Свято-Благовіщенський храм
40 Священик Андрій Юрійович Шевчук
41 Протоієрей Олександр Ігорович Богданов м. Луцьк, храм на честь ікони Б.М. «Волинської»
42 Протоієрей Валентин Георгійович Чічков м. Луцьк, Свято-Вознесенський храм
43 Протоієрей Іоанн Вікторович Сургент м. Луцьк, Свято-Воскресенський храм
44 Протоієрей Богдан Олександрович Линник м. Луцьк, Петро-Павлівський храм
45 Священик Віктор Мартинюк
46 Протоієрей Олександр Володимирович Мазурак м. Луцьк, Свято-Георгіївський храм
47 Священик Тарас Володимирович Ладецький м. Луцьк (Вишків)
48 Протоієрей Віктор Леонідович Панасюк с. Боголюби
49 Священик Володимир Віталійович Гринюк с. Великий Омеляник
50 Священик Богдан Віталійович Гринюк с. Забороль
51 Протоієрей Петро Іванович Шевчук с. Зміїнець
52 Протоієрей Дмитро Петрович Григорчук с. Підгайці
53 Протоієрей Стефан Іванович Ярема с. Струмівка

ЛУЦЬКЕ РАЙОННЕ  БЛАГОЧИННЯ

Благочинний округи: Протоієрей Петро Приступа

ВСЬОГО:

  1. Зареєстрованих громад – 30;
  2. Діючих храмів – 27;
  3. Пристосованих приміщень/молитовних будинків – 2 (с. Гірка полонка, с. Брище);
  4.  Каплиць (без престолів) – 2;
  5. Будується – 3;
  6. Священиків – 27.
1 Протоієрей Петро Ярославович Приступа с. Княгининок
2 Протоієрей Василь Павлович Левковець с. Баїв
3 Священик Микола Васильович Левковець
4 Священик Володимир Миколайович Андрійчук с. Білосток
    с. Буків (обслуговується)
    с. Брище (обслуговується)
5 Священик Юрій Миколайович Рудь с. Буяни
6 Протоієрей Михайло Іванович Росоловський с. Воротнів
7 Протоієрей Олександр Миколайович Насарчук с. Воютин
8 Священик Михайло Миколайович Бляхарчук с. Гірка Полонка
9 Протоієрей Валентин Віталійович Шандалюк с. Голишів
10 Протоієрей Володимир Петрович Дзвінчук с. Городище-2
с. Григоровичі
11 Протоієрей Олександр Миколайович Казмірук с. Коршів
12 Священик Володимир Ростиславович Косарук с. Лучиці
13 Священик Микола Миколайович Ковальчук с. Несвіч
14 Протоієрей Сергій Григорович Миронюк с. Новостав
15 Протоієрей Петро Петрович Сковорода с. Озеряни
16 Протоієрей Микола Матвійович Лафета с. Піддубці
17 Протоієрей Володимир Петрович Смоляр с. Радомишль
18 Архімандрит Онуфрій (Куц Олег Вікторович) с. Ратнів
19 Священик Валентин В’ячеславович  Савчук
20 Протоієрей Ярослав Іванович Максимук с. Рокині
21 Протоієрей Микола Володимирович Давидюк с. Романів
22 Протоієрей Володимир Ярославович Мелесь с. Садів
23 Священик Микола Віталійович Омельчук с. Смолигів
24 Протоієрей Анатолій Вікторович Ткачук смт Торчин
25 Священик Сергій Віталійович Габрук с. Усичі
26 Протоієрей Микола Петрович Іллюк с. Шепель

ЛЮБЕШІВСЬКЕ  БЛАГОЧИННЯ

Благочинний округи: Протоієрей Анатолій Шкара

ВСЬОГО:

  1. Зареєстрованих громад – 33 (громади у с. Лохвичі і Хутомир не діють);
  2. Діючих храмів – 31;
  3. Пристосованих приміщень/молитовні будинки – 1 (с. Проходи);
  4. Каплиць (без престолів) – 1 (с. Ветли);
  5. Молитовних кімнат у лікарнях  – 1;
  6. Будується – 0;
  7. Священиків – 26.
1 Протоієрей Анатолій Іванович Шкара смт Любешів (Зарудчі)
2 Священик Георгій Григорович Поліщук смт Любешів
3 Протоієрей Олександр Васильович Григоренко с. Березичі
с. Рудка
4 Протоієрей Анатолій Арсентійович Євчук с. Бихів
5 Протоієрей Анатолій Якович Мельничук с. Бірки
6 Протоієрей Олександр Володимирович Шпаковський с. Велика Глуша
7 Священик Олександр Володимирович Ящук с. Великий Курінь
с. Проходи
8 Протоієрей В’ячеслав Павлович Скупейко с. Ветли
9 Протоієрей Дмитрій Іванович Лапко с. Гірки
10 Протоієрей Леонід Степанович Дейнека с. Деревок
11 Протоієрей Ростислав Іванович Дерлюк с. Дольськ
12 Протоієрей Микола Родіонович Криворучко с. Залаззя
13 Священик Іоанн Володимирович Кропивський с. Залізниця
14 Священик Дмитро Леонідович Ханас с. Лобна
15 Священик Андрій Іванович Мельник с. Любешівська Воля
16 Протоієрей Андрій Петрович Дзюба с. Люб’язь
17 Протоієрей Іоанн Андрійович Гаврилюк с. Мала Глуша
18 Священик Георгій Васильович Шачанін с. Невір
19 Священик Георгій Миколайович Андрійчук с. Підкормілля
с. Бучин
20 Протоієрей Леонід Михайлович Ковальчук с. Погулянка
21 Священик Ростислав Миколайович Хрупчик с. Седлище
22  Протоієрей Віталій Володимирович Першута с. Угриничі
23 Протоієрей Дмитрій Дмитрович Лапко с. Судче
с. Березна Воля
24 Протоієрей Стефан  Савович Мельник с. Хоцунь
с. Пожог
25 Священик Дмитро Станіславович Скупейко с. Цир
26   с. Щитинь (обслуговується)

МАНЕВИЦЬКЕ БЛАГОЧИННЯ

Благочинний округи: Протоієрей Тарас Огородник

ВСЬОГО:

  1. Зареєстрованих громад – 27;
  2. Діючих храмів – 27;
  3. Молитовних кімнат при в’язницях – 1;
  4. Молитовних кімнат при лікарнях – 1;
  5. Будується – 2;
  6. Священиків – 19
1 Протоієрей Тарас Миколайович Огородник смт Маневичі, храм на честь ікони Б.М. «Живоносне Джерело»
2 Протоієрей Сергій Петрович Шемчук смт Маневичі, Свято-Воскресенський храм
3 Священик Іоанн Адамович Артемук
4 Священик Георгій Васильович Приведенець с.Велика Ведмежка
с. Колодії
5 Протоієрей Василь Іванович Попович с. Галузія
с. Серхів
6 Протоієрей Іоанн Амвросійович Шворак с. Городок
7 Священик Микола Володимирович Калуш с. Карасин
с. Лишнівка
8 Священик Віктор Миколайович Жирун с. Козлиничі
9 Священик Георгій Віталійович Хомич с. Костюхнівка
с. Вовчиськ
10 Священик Микола Валерійович Рибак с. Кукли
11 Протоієрей Володимир Панасович Нестерчук с. Лісове
с. Гута Лісівська
12 Протоієрей Михайло Борисович Семещук с. Нова Руда
с. Градиськ
13 Протоієрей Олександр Володимирович  Лановий с. Оконськ
14 Протоієрей Юрій Юрійович Волков с. Прилісне
15 Священик Василь Порфирійович Першута с. Северинівка
16 Протоієрей Георгій Миколайович Ковалюк с. Троянівка
с. Бережниця
17 Священик Василь Миколайович Білітюк с. Цміни
18 Протоієрей Олексанр Васильович Стельмащук с. Череваха
с. Соф’янівка
19 Священик Андрій Олександрович Послєдов с. Черськ

МАР’ЯНІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ (Горохівський район)

Благочинний округи: Протоієрей Микола Черняк

ВСЬОГО:

  1. Зареєстрованих громад – 19;
  2. Діючих храмів – 17 (Різдво-Богородичну церкву с. Пильгани обслуговує заштатний прот. Анатолій Зімоха, храми двох громад захоплені УПЦ КП);
  3. Пристосованих приміщень/молитовні будинки – 0;
  4. Каплиць (без престолів) – 3 (с. Журавники, с. Брани, с. Ржищів);
  5. Будується – 0;
  6. Священиків – 16.
1 Протоієрей Микола Миколайович Черняк с. Пірванче
2 Протоієрей Сергій Леонідович Кравчук с. Борисковичі
3 Протоієрей Георгій Разіфович Зарафутдінов с. Борочиче, Свято-Іллінський храм
4 Протоієрей Володимир Адамович Цьось с. Борочиче, Свято-Миколаївський храм
5 Протоієрей Іоанн Юрійович Ізай с. Брани
с. Довгів
6 Протоієрей Павло Георгійович Сукманський с. Бужани
7 Протоієрей Валентин Васильович Годун с. Журавники
9 Протоієрей Владислав Анатолійович Собуцький с. Квасів
10 Протоієрей Ігор Валентинович Клачук смт Мар’янівка
11 Протоієрей Михайло Володимирович Поліщук с. Мирків
12 Протоієрей Олександр Михайлович Галузій с. Охлопів
13   с. Печихвости (?)
14 Священик Віталій Леонідович Ткачук с. Ржищів
15 Протоієрей Петро Станіславович Кравчук с. Сільце
16   с. Пильгани (обслуговується)
17 Протоієрей Олександр Самойлович Солодуха с. Цегів
18 Священик Ігор Сергійович Бондарчук с. Широке

МИХНІВСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ (Камінь-Каширський район)

Благочинний округи: Протоієрей Володимир Новосад

ВСЬОГО:

  1. Зареєстрованих громад – 12;
  2. Діючих храмів – 11;
  3. Пристосованих приміщень/молитовних будинків – 0;
  4. Каплиць (без престолів) – 2 (с. Добре, с. Хотешів);
  5. Будується – 0;
  6. Священиків – 18.
1 Протоієрей Володимир Володимирович Новосад с. Добре
2 Священик Іоанн Миколайович Панасюк с. Бузаки
3 Протоієрей Ігор Дмитрович Василів с. Видричі
4 Священик Андрій Євгенійович Шермолович с. Котуш
5 Священик Петро Павлович Марко с. Краснилівка
6 Протоієрей Василь Омелянович Зинюк с. Мельники-Мостище
7 Протоієрей Олег Григорович Селеверстов с. Михнівка, Стрітенський жіночий монастир
8 Протоієрей Богдан Леонідович Андрійчук
9 Священик Сергій Іванович Голодюк
10 Ієромонах Іоанн (Богдан Адамович Контура)
11 Священик Володимир Васильович Коверчук с. Мостище
12 Священик Володимир Іванович Сидорук с. Підборочче
13 Протоієрей Олександр Анатолійович Жовнір с. Підріччя
14 Священик Михайло Миколайович Чирук с. Теклине
15 Протоієрей Стефан Михайлович Северенюк с. Хотешів
16 Священик Василь Степанович Романович
17 Протоієрей Дмитро Васильович Корпач с. Черче
18 Священик Віктор Васильович Базюк

РОЖИЩЕНСЬКЕ БЛАГОЧИННЯ

Благочинний округи: Протоієрей Петро Іваничко

ВСЬОГО:

  1. Зареєстрованих громад – 38;
  2. Діючих храмів – 34;
  3. Пристосованих приміщень/молитовних будинків – 2 (с. Рудня, с. Ясенівка);
  4. Каплиць (без престолів) – 3 (с. Оленівка, с. Крижівка, с. Тростянка);
  5. Молитовних кімнат при лікарні – 1;
  6. Будується – 4;
  7. Священиків – 31.
1 Протоієрей Петро Омелянович Іваничко м. Рожище
2 Священик Олександр Петрович Іваничко
3 Священик Федір Юрійович Сігнаєвський с. Береськ
с. Вічині
с. Студині
4 Священик Павло Олександрович Лебедич с. Вишеньки
5 Священик Андрій Миколайович Грисюк с. Вітоніж
с. Ясенівка
6 Священик Анатолій Купріянович Дем’янчук с. Ворончин
7 Священик Євгеній Юрійович Срібний с. Доросині
с. Кияж
8 Протоієрей Михайло Юрійович Бодак с. Дубище
9 Протоієрей Георгій Васильович Хижун с. Духче
10 Священик Микола Анатолійович Жученя с. Залісці
11 Протоієрей Петро Володимирович Сковорода с. Іванівка
12 Протоієрей Василь Васильович Антонюк с. Квітневе
13 Протоієрей Михайло Юрійович Лесик с. Копачівка
14 Протоієрей Василь Петрович Дендак с. Кременець
15 Протоієрей Олег Володимирович Шинкаренко с. Крижівка
16 Священик Олександр Вікторович Літинський с. Луків
17 Протоієрей Сергій Сергійович Савієвський с. Любче
18 Протоієрей Олександр Леонідович Гринюк с. Мильськ
19 Протоієрей Анатолій Іванович Остапчук с. Навіз
20 Протоієрей Олександр Леонідович Михалевський с. Носачевичі
21 Протоієрей Стефан Петрович Іваничко с. Озденіж
с. Іванчиці
с. Тростянка
22 Протоієрей Михайло Григорович Хвесик с. Переспа
с. Малинівка
23 Протоієрей Олександр Іванович Дацюк с. Підгірне
с.Городині
24 Протоієрей Віталій Миколайович Віннічук с. Пожарки
с. Кобче
25 Священик Павло Петрович Сковорода с. Раймисто
с. Немир
26 Протоієрей Петро Михайлович Мазур с. Рудка-Козинська
27 Священик Дмитро Олександрович Теравський с. Рудня
28 Протоієрей Василь Олексійович Дудар с. Сокіл
29 Протоієрей Віталій Петрович Катеринчук с. Топільно
30 Священик Ігор Мельхов с. Тристень
31 Протоієрей Григорій Іванович Панчук с. Щурин

 

 
 

Вконтакті

Facebook

YouTube

 
Перейти до панелі інструментів