У недільній школі при Свято-Покровському храмі відбувся концерт у день пам’яті Жінок Мироносиць

12 травня 2019 року, у день пам’яті святих Жінок Мироносиць, у недільній школі при Свято-Покровському храмі Луцька відбулось тематичне свято. Дійство тривало на території Волинської Духовної Семінарії.

Святковий концерт був присвячений матерям та бабусям, які щодня вкладають свої зусилля у виховання своїх дітей – нинішніх учнів недільної школи, а також викладачкам православного навчального закладу.

Концертна програма, фотозона, веселі аніматори, стрибки на батуті, різноманітні майстер-класи та творчий простір були підготовлені викладачами недільної школи для розваг та творчого розвитку.

У веселощах брали участь не тільки діти, але й батьки, бабусі та дідусі. Усі були у захваті від проведеного свята та переповнені позитивними емоціями.