Духовенство єпархії взяло участь у торжествах на честь Волинських святих

10 травня, Володимир-Волинська єпархія молитовно відзначає день пам’яті святих угодників землі Волинської.

До свята завжди долучається велика кількість духовенства та мирян, які спільно возносять молитви, просячи покровительства та захисту для рідної землі.

В урочистій Божественній літургії, яку очолив намісник Києво-Печерської Лаври Митрополит Павел, разом із собором архієреїв, узяв участь єпископ Нафанаїл, духовенство та миряни Волинської єпархії, що приїхали розділити молитовну радість у святкуванні дня пам’яті Волинських святих.

Під час літургії лунала посилена молитва за мир в Україні та єдність світового православ’я.

Наприкінці богослужіння відбувся традиційний хресний хід вулицями міста до каплиці Волинських святих, де був відслужений молебень до молитовних покровителів Волинської землі.