На парафіях Камінь-Каширського благочиння були зібрані пожертви для “Великоднього кошика” захисникам України

20 квітня 2019 року, православні віруючі Камінь-Каширського благочиння УПЦ, відгукнувшись на прохання місцевих священиків, мали можливість принести до своїх парафіяльних храмів передачі для Пасхального столу нашим землякам – захисникам України.

Хоча до Світлого Христового Воскресіння попереду ще цілий тиждень, парафіяни, як і в минулі роки, передавали спечені Великодні паски, крашанки та писанки, інші інгредієнти Пасхального столу.

Всі охочі мали можливість фінансово долучитися до благодійної справи підтримки наших захисників.

В цей же день зібрані пожертви мають бути доставлені до храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського.

В неділю 21 квітня, після благословення та освячення, місцеві волонтери разом із кліриком Камінь-Каширського благочиння протоієреєм Юрієм Михайловим відправляться на схід України, щоб доставити ці передачі для пасхальної радості нашим  землякам, які Великдень зустрічатимуть далеко від своїх рідних сімей та домівок.