Свято-Георгіївська громада УПЦ села Піски збережена, незважаючи на захоплення її храму

Свято-Георгіївська громада Української Православної Церкви села Піски Горохівського району (Берестечківське благочиння Волинської єпархії) збережена та продовжує Богослужіння, попри заяви про «перехід» до ПЦУ. Як повідомив настоятель громади протоієрей Богдан Христинець, щотижня на Літургію до нього приходить до сорока вірян, ще більше прихожан молились 7 квітня – на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Не маючи доступу до свого храму, захопленого представниками нової церковної структури ПЦУ, віряни УПЦ збираються у тимчасово пристосованому для Богослужінь гаражі настоятеля.

Нагадаємо, 16 лютого 2019 року група «активістів» переходу до ПЦУ, а фактично – рейдерства на користь Київського патріархату, зрізала замки з дверей Свято-Георгіївського храму УПЦ села Піски.