Священики Волинської єпархії звершили літургію для «особливих» прихожан – із сурдоперекладом

6 квітня 2019 року священнослужителі Волинської єпархії УПЦ звершили Таїнства Сповіді та Причастя для вихованців недільної школи при кафедральному Свято-Покровському храмі Луцька.

Разом з учнями недільної школи можливість посповідатись та причаститись отримали особливі прихожани: служба велась із сурдоперекладом, адже у храмі зібрались представники місцевого осередку Українського товариства глухих. Для них службу Божу перекладала Наталія Сидорук.

Також за Богослужінням молились представники громадських організацій, котрі об’єднали сім’ї, що виховують та реабілітують дітей з розладами аутистичного спектру та з синдромом Дауна.