У Неділю про митаря і фарисея Єпископ Нафанаїл очолив Божественну Літургію в Соборі Всіх Святих землі Волинської

28 січня, у Неділю про Митаря і Фарисея, яка розпочинає перший підготовчий тиждень до Великого Посту, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну літургію у нижньому храмі кафедрального Собору міста Луцька. Керуючому єпархією співслужили настоятель та клірики храму.

Під час Богослужіння була піднесена посилена молитва за мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Наприкінці Літургії владика Нафанаїл виголосив проповідь, в якій звернув увагу присутніх на те, якою повинна бути справжня щира молитва і  привітав вірян з недільним днем та побажав, щоб Господь, молитвами Богородиці, відкрив їхні серця для покаяння, благословив їх та їхніх близьких і дав усе необхідне для земного життя і життя вічного.