Прихожани Дмитрівського храму УПЦ села Вишнів зібрали допомогу українським бійцям

14 лютого активісти волонтерського центру “Серце патріота” вирушать у зону Операції об’єднаних сил (колишня АТО), де передадуть українським воїнам речі першої необхідності: воду, їжу, медикаменти, спортивний інвентар, побутову техніку, рушники, постіль, одяг, обігрівачі та інше.

До справи допомоги українським військовим також долучились і активні парафіяни Свято-Дмитрівського храму села Вишнів, що поблизу Луцька, повідомляє сайт приходу.

“На Сході України воює багато військових із Вишнева. Тому наш обов’язок, як православних християн, не лише молитись за українських військовослужбовців, але й посильно допомагати їм у справі захисту нашої Батьківщини”, – зазначив настоятель місцевого храму священик Павло Чамахуд.

Жителі села зібрали на Схід України продукти харчування та речі першої необхідності.

Крім того, учні місцевої школи передали українським бійцям патріотичні малюнки та власноруч виготовлену у декоративній техніці “декупаж” стрітенську свічку, яку військові зможуть запалити на фронті.