У річницю служіння на Волинській кафедрі єпископ Нафанаїл освятив приділ у нижньому храмі собору Всіх Святих Землі Волинської

7 лютого 2019 року керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав громаду кафедрального собору Луцька. У цей день владика відзначив третю річницю свого служіння на Волинській кафедрі; архіпастир звершив Богослужіння у нижньому храмі собору, освяченому в честь Андрія Первозванного.

Під час служби єпископ Нафанаїл освятив приділ на честь святих рівноапостольних Жінок Мироносиць. Керуючому єпархією співслужили клірики храму та духовенство інших приходів Луцького благочиння.

Разом з громадою та священиками єпископа вітали з річницею служіння сестри милосердя з Православного сестринства на честь святих Жінок Мироносиць, котре багато років діє при кафедральному соборі Всіх Святих Землі Волинської.